Wiosna w barwach jesieni/Etam wiosna 2017

Nieoczywiste, pastelowe odcienie, głębokie dekolty, transparentne tkaniny i koronki to najgorętsze, modowe trendy nadchodzącego sezonu. Zmysłowy, oryginalny i wyrafinowany – taki styl będzie rządził wiosną i latem. Te trzy określenia najlepiej opisują też nową kolekcję Etam, francuskiej ikony bielizny, w której jesienne, przytłumione odcienie grają jedną z głównych ról.

Cielisty pomarańczowy i khaki to (obok czerni i bieli) najgorętszy duet sezonu wiosna/lato. Przytłumione, pastelowe zielenie świetnie współgrają z odcieniem orange nude, który znajduje się na granicy między łagodnym różem a soczystym sorbetem brzoskwiniowym. W połączeniu z bielą, beżem i delikatną żółcią dają paletę barw, która powinna pojawić się w każdej szafie. I choć są to kolory przywodzące na myśl bardziej jesienne, opadające liście, to właśnie one rządzić będą wiosną na ulicach… i w sypialniach.

Właśnie nieoczywiste, przytłumione kolory w zestawieniu ze zmysłową koronką królują w nowej kolekcji Etam i nadają jej prawdziwie letniej lekkości. Ażurowe ornamenty na plecach i szerokie, transparentne ramiączka stanowią idealny balans między tym, co zakryte, a tym, co zasłonięte. Świetnie też współgrają z lekkimi, zwiewnymi tkaninami i popularnymi latem topami. Najpopularniejszy w tym sezonie dekolt w kształcie litery V sprawdza się zarówno przy mniejszym, jak i przy większym biuście.

Kobieca, modna a jednocześnie wysmakowana – taka powinna być bielizna, którą nosić będziemy wiosną i latem. Zmysłowe koronki w oryginalnych, jesiennych odcieniach to absolutny must have rozpoczynającego się sezonu.

Tekst/zdjęcia: materiały prasowe

Komentarze

komentarzy