5 MUST HAVE NA JESIEŃ @PANIANIANI

Pani Ani Ani - influencerka, która bez wątpienia wypracowała swój własny, ekstrawagancki styl. Jej instagram to coś więcej niż zwykły feed, jest przemyślany na tyle, że zakrawa o sztukę.  Nie boi się pokazać piękna swojego ciała, wykorzystuje jego formę by stworzyć perfekcyjne i minimalistyczne zdjęcia, przemycając tym samym elementy garderoby i biżuterii. Ma w domu bardzo pokaźną kolekcję wazonów z którymi pozuję, to z pewnością także dzięki jej umiłowaniu do kwiatów i tkanin oraz kolorów pochodzących z natury. Dziś, specjalnie dla czytelników VERS24  Ania wskazuje swoje MUST HAVE na jesień.

 

1. Wełniany płaszcz - podkreślam: wełniany (poliestrowi już podziękujemy). Czym większy tym lepszy! Lubię też model z paskiem w talii. Tutaj klasyka gatunku od COS.

2. Kaszmirowy golf - cudownie miękki w dotyku i do tego ciepły. Idealny do spodni i spódnic z wysokim stanem. Produkty z kaszmiru są dość drogie więc często kupuję je w second handach lub sklepach vintage.

3. Skórzane botki - koniecznie na słupku, żeby dało się w nich chodzić. Dłuższa cholewka świetnie pasuje do spodni 3/4 i ołówkowych spódnic. Przepiękna skóra z wężowym printem od Miisty to mój faworyt.

4. Skórzane spodnie - w każdym kolorze i  z wysokim stanem. Połączenie idealne z wełnianym swetrem 'oversize'. Podobnie jak z kaszmirem, często kupuję te z drugiej ręki.

5. Ołówkowa spódnica - koniecznie za kolano i koniecznie z rozporkiem. Noszę do niej absolutnie wszystko - od zwykłego T-shirtu, przez jedwabne koszule po swetry 'oversize'. Tutaj w pięknym kolorze od Uterque.

Instagram: @panianiani
http://thewalkietalkie.tumblr.com/
Tekst: PaniAniAni/VERS-24

Komentarze

komentarzy